صنعت ساختمان سازی یکی از صنایعی است که بیشترین میزان تنوع را دارد و یکی از اشتغال زا ترین صنایع در کشور ما و سایر کشور های در حال توسعه محسوب میشود.

ارتفاع کاری کلایمر
با اینکه این صنعت یکی از اشتغال زا ترین صنایع است اما به همین اندازه هم حوداث ناشی از کار را شامل میشود، یکی از دلایل اصلی این حوادث سقوط از ارتفاع است. به این دلیل که در ساخنمان سازی بسیار ضروری است که کاربران بتوانند به ارتفاع بالا جهت انجام عملیات های مختلفی دسترسی داشته باشند حوادث سقوط از اررتفاع هم به دلیل ایمنی پایین تجهیزاتی که برای کار روی ارتفاع استفاده میشود بالا است.

یکی از کارهایی که در آنها نیاز به دسترسی داشتن به ارتفاع است نماکاری در ساختمان است، استفاده از داربست برای نماکاری بسیار کاربرد دارد، اما به این دلیل که داربست های فلزی امنیت پاینی دارند، وقوع حوادث مانند سقوط هم در آنها بالا است، اما این سال ها تکنولوژی های جدیدی مانند کلایمر وارد این صنعت شده اند که علاوه بر اینکه امنیت بالایی نسبت به تکنولوژی های دیگر دارند، امکان دسترسی به ارتفاع هم در آنها بالاتر است و میتوان در پروژه هایی مانند ساخت آسمان خراش ها و ساختمان های بلند مرتبه از آنها استفاده کرد.

با استفاده از این دستگاه میتوان انواع عملیات ها را انجام داد، برخی از این عملیات ها شامل، تعمیرات، بازسازی و نماشویی هستند این دستگاه ها به دلیل داشتن ظرفیت بالا، این توانایی را دارند که کارکنان و تجهیزات را روی ارتفاع جابه جا کنند.
برای نصب این دستگاه نیازی به استفاده از نیروی متخصص نیست و میتوان از همان شرکتی که اقدام به اجاره کلایمر کرده اید درخواست کنید که دستگاه را نصب کنند.

این دستگاه این قابلیت را دارد که در مدت زمان کوتاهی جابه جا شود، این مورد میتواند تاثیرات زیادی در بالاتر رفتن سرعت پروژه ها داشته باشد.

همچنین اگر مقالات مرتبط به توجیه اقتصادی این دستگاه در مقایسه با داربست را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که قیمت تمام شده این دستگاه در مقایسه با سایر تجهیزات مشابه بسیار پایین تر است.

0/5 (0 Reviews)