در تمامی کشورهای در حال توسعه صنعت ساختمان سازی یکی از صنایعی که سهم بزرگی در توسعه و آبادانی کشورها دارد محسوب میشود. ارتقا صنعت ساختمان سازی با استفاده از مصالح ساختمانی قدیمی و تجهیزات قدیمی انجام نمیپذیرد. و باید از مصالح ساختمانی جدید و نوین برای ارتقا کیفیت این صنعت استفاده شود.

استانداردهای بین المللی کلایمر

در سال های اخیر رقابت زیادی در بین فعالان در این صنعت به وجود آمده است و متخصصان رو به استفاده از تکنولوژی های نوین و استفاده از نیروی انسانی متخصص آورده اند. یکی از این تجهیزات نوین استفاده از کلایمر و یا بالابرنما است.

از آنجایی که مصالح جدید مانند کلایمرها و یا بالابرنما تقریبا جدید هستند و هنوز اشخاص زیادی از آنها اطلاع ندارند و افرادی که به صورت سنتی به این کار وارد شده اند هنوز ترجیح میدهند که از تجهیزات قدیمی استفاده کنند، لازم است که این افراد را با این تکنولوژی آشنا کنیم، در این نوشته استانداردهای بین المللی این دستگاه را بررسی میکنم.

استانداردهای مختلف دستگاه بالابرنما

تولید کنندگان این دستگاه ها در هنگام طراحی و ساخت آنها استانداردهای مختلفی را در زمینه های مختلفی مانند امنیت، کارایی و کیفیت آن در نظر گرفته اند. در سری مقالات بعدی که در سایت قرار خواهیم داد این استاندارد ها را مفصل و با جزئیات کامل تشریح خواهیم کرد.

بیشتر استانداردهای موجود در این دستگاه ها، استانداردهای بین المللی هستند و از آنجایی که در ایران هنوز این دستگاه تولید نمیشود،استانداردهای ایرانی برای آنها ثبت نشده است.

در صورت استفاده از این دستگاه باید تمامی توصیه های موجود در این استانداردها را رعایت کرد تا در هنگام استفاده از آنها به مشکل برنخورید.

ایمنی بالای این دستگاه های برقی و یا مکانیکی در این دستگاه ها تدوین شده است و تمامی بخش ها مانند ترمز ها بدنه دستگاه، سیم های بکسل و سازه های نگهدارنده و.. آن از این استاندارد پیروی میکنند. برای اجاره کلایمر میتوانید با ما تماس بگیرید

0/5 (0 Reviews)