همانطور که در مقالات پیشین سایت به دفعات اشاره کردیم، بخش های مختلف دستگاه کلایمر با از استاندارد EN پیروی کنند تا امنیت جانی و مالی افرادی که قصد استفاده از آنها را دارند تامین نمایند.

یکی از مهترین بخش های کلایمر که باید حتما از استاندارد ها پیروی نماید، سازه های فلز و کابین دستگاه است. طبق استاندارد EN اولین بخش از دستگاه پس از سیم های بکسل که نگهدارنده وزن دستگاه هستند، مهمترین بخش کابین دستگاه است که وظیفه حفظ و نگهداری کاربران را برعهده دارد. پس باید بتواند با تحمل ضربات و وزن وارده بر آن دستگاه و کاربران را حفظ نماید. اگر کابین دستگاه نتواند وزن را تحمل کند و دچار شکستگی یا نقص شود دسگر عملکرد ترمزهای دستگاه اهمیتی ندارد.
به همین دلیل در استاندارد EN1808 دارای اهمیت خاصی است و تمامی دستگاه ها باید از این استاندارد پیروی کنند. در صورتی که اقدام به خرید یا اجاره کلایمر از مراکز غیر معتبر نمایید و استاندارد های و مجوزهای لازم را چک نکنید ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید.

 

استاندارد سازه های فلزی کلایمر

نحوه جوشکاری و اتصالات دستگاه کلایمر بسیار مهم هستند و حتما باید آنها را تست نمایید. برای تست و بررسی این سازه ابزار های مخصوصی وجود دارد که شرکتی که اقدام به اجاره کلایمر کرده است باید حتما آنها در بازیدهای دوره ای چک و بررسی نماید. به همین دلیل تاکید میکنیم برای جلوگیری از بروز مشکلات و خسارت های جانی و مالی حتما اقدام به خرید و استفاده از دستگاه های بالابر از مراکزی نمایید که مجوزهای علمی وفنی لازم را داشته باشند. زیرا وقتی سازه های فلزی جوش مناسبی نداشته باشند و از جوش معمولی در آنها استفاده شده باشد، کیفیت پایینی خواهند داشت.

دستگاه های بالابر نمایی که توسط شرکت عمران داتام ارائه میشوند به صورت پکیج کامل ار کارخانه های اروپایی تهیه شده اند و از کلیه استانداردهای لازم پیروی مینمایند.

0/5 (0 Reviews)