کابین های مدولار

یکی از انواع کابین های کلایمر، کابین های مدولار هستند و از بخش های 1 متری 2 متری و 3 متری تشکیل شده اند و و با متصل کردن آنها به هم میتوان طول مورد نیاز برای آنها را دست یافت، به عنوان مثال میتوان از سه بخش 1 متری برای ساخت آنها استفاده کرد و ولی استفاده از کابین های 6 متری متداول تر است و این کابین ها از 3 بخش 2 متری ساخته میشوند.
معمولا کابین های مدولار از جنس آلومینویمی، استیل و گالوانیزه ساخته شده اند است و طبق استانداردهای تدوین شده برای آنها طول کابین هم در مدل های متفاوت کلایمر متفاوت است، پیش از اینکه اقدام به اجاره کلایمر که از این سیستم استفاده میکند کنید به استانداردهای آن توجه کنید.

کابین های l و U شکل

کابین های کلایمر برای دسترسی های خاص مدل سازی میشوند به عنوان مثال کابین های U شکل و L هستند که در ساختمان های خاص مورد استفاده قرار میگیرند و برای کناره های ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. این کابین ها معمولا به شکل سفارشی شده طراحی میشوند.

کلایمر U شکل

کابین تک نفره

این کابین ها بیشتر برای استفاده در ساختمان هایی استفاده میشود که نیاز به نماشویی و یا کارهای سبک تری دارند. از این نوع تنها میتوان برای کاربردهای محدود استفاده کرد. و تنها یک نفر میتواند روی آنها کار کند و توانایی تحمل بار زیاد را ندارند.

کلایمر با کابین تک نفره

کابین های دو طبقه کلایمرها

کابین های دو طبقه در صنایع ساختمان برای انجام کارهایی که نیاز به نصب سازه های بزرگ مثل شیشه است مورد استفاده قرار میگیرد و به جای اینکه از نردبان استفاده کنید میتوانید از نوع استفاده نمیایید تا امنیت کاربران افزایش پیدا کند. و بتوانند به به راحتی به کار روی نمای ساختمان بپردازند، در صورت استفاده از این دستگاه ها دیگر نیازی به استفاده از دو دستگاه نیست.

کلایمر با کابین دو طبقه

0/5 (0 Reviews)