بالابرهای ساختمانی دارای انواع مختلفی هستند که در گذشته آنها را توضیح دادیم، کلایمر ها که به بالابرهای معلق معروف هستند یکی از انواع بالابرهای هستند، اما بالابرهای آکاردئونی یکی دیگر از انواع این دستگاه ها هستند که بر خلاف دستگاه کلایمر که از ارتفاع بالای ساختمان روی نمای آن به صورت معلق قرار دارند، این مدل روی زمین قرار دارد.

این نفربرها هم مانند سایر مدل ها برای کابردهایی مانند، تعمیرات و نگهداری و یا نصب تجهیزات مختلف مانند برقکاری در سطح بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگرند. اما عمده کاربرد این دستگاه ها در کارگاه های صنعتی، فرودگاه ها و اماکن عمومی است.

بالابرهای آکاردئونی هم مانند سایر بالابرها دارای امنیت بالایی هستند و در هنگام طراحی و ساخت آنها از ترمزهای اضطراری، پاراشوت و ترمز اصطحکاکی استفاده شده است.

نیرومحرکه برای جابه جایی این دستگاه ها از طریق سیستم هیدرولیک تامین میشود و به همین دلیل از عمر بسیار بالایی برخوردار است و ظرفیت بسیار بالایی هم دارد. و در مقایسه با بالابر های معلق که در برخی مواقع در آنها خطر سقوط وجود دارد، دراین نوع خطر سقوط بسیار کمتر است. میتوانید شکل ظاهری این بالابرها را در تصویر پایین مشاهده نمایید.

بالابرهای آکاردئونی

این بالابرها دارای ظرفیت های 500 و 300 کیلوگرمی هستند. و تا ارتفاع حداکثر 14 متر قابلیت بالا رفتن دارند به همین دلیل میتوان از آنها برای کاربردهای متفاوتی استفاده کرد. وزن خود دستگاه هم حدود 2500 کیلوگرم است.

این بالابرها از نوع دستی هستند و برای جابه جایی آنها از چرخ های بادی استفاده میشود تا حمل و نقل آنها تسهیل شود.
اگر قصد دارید از بالابر نما در پروژه های ساختمانی و یا صنعتی خود استفاده نمایید ولی در انتخاب انواع آنها شک دارید، میتوانید با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما در این مرکز شما را در انتخاب دستگاه مناسب برای اجاره کلایمر و با خرید آن یاری کنند.

0/5 (0 Reviews)