بالابرهای مفصلی از تجهیزاتی هستند که به شکل گسترده در عملیات های سرویس نگهداری و تعمیرات مورد استفاده قرار میگیرند. کاربرد این دستگاه ها برای دسترسی به ارتفاع بالا برای انجام عملیات در صنایع هوا و فضا، باغبانی و همچنین خدمات شهری است.

بالابرهای مفصلی

بالابرهای مفصلی بسیار منعطف هستند و به همین دلیل در طیف وسیعی از صنایع کاربردهای گسترده ای دارند. زمان استفاده از این دستگاه میتوان بدون داشتن جابه جایی های زیاد به سادگی به بخش مورد نظر دسترسی داشت.

این دستگاه ها در انواع مختلفی عرضه میشوند، یکی از این انواع بالابرهایی هستند که پشت خودرو نصب میشوند و برخی دیگر خود دارای چرخ های هیدرولیکی اند. البته این مورد بستگی به عملیاتی دارد که کاربر قصد انجام آن را دارد. بسته به ارتفاع کاری مورد نظر خودرویی که دستگاه را روی آن نصب میکنند متفاوت خواهد بود. اگر نیاز به کار روی نمای ساختمان های بلند دارید میتوانید از دستگاه کلایمر هم استفاده کنید.

به دلیل استفاده از سیستم هیدرولیک و لولینگ این دستگاه ایمنی بالایی دارد و همچنین دارای دامنه وسیعی از توانایی ها است که از استفاده از آن بسیار ساده میکند.

امنیت دستگاه با استفاده از سیستم های امنیتی شامل زنگ و چراغ تضمین میشود، به این صورت که وقتی دستگاه از ارتفاع خاصی بالا تر برود سیستم هشدار موجود در آن، خطا را تشخیص میدهد و با استفاده از هشدار آن را اعلام میکند.

و همچنین دستگاه دارای سیستم کنترل خطا است که در حین کار با دستگاه خطاها و نواقص احتمالی را تشخیص میدهد و آنها را برطرف میکند.

از این دستگاه در مکان هایی که نیاز است به جاهای محدود دسترسی داشته باشیم استفاده میشود و همچنین زمانی که نیاز به تعمیر و بازسازی بخشی از فضای شهری است و استفاده از تجهیزات دیگر باعث میشود که فضای خیابان اشغال شود و بسته شود، بسیار کارامد است.

از این دستگاه میتوان در فضاهای بسته هم استفاده کرد، در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی استفاده از این وسیله میتواند بسیار کارامد باشد.

0/5 (0 Reviews)