نصب دریچه هواکش روی نما
در گذشته در ساختمان ها از یک حفره 10 سانتی جهت خروج گاز های ناشی از هود و پکیج استفاده میشود در این حالت نیاز بود که با برش هایی روی سنگ نما انجام شود. اما به تازگی مهندسین ناظر ساختمان این روش را تایید نمیکنند و حتما باید از دریچه های آلومینیومی برای تهویه هو استفاده شود که که برای نصب انها روی ارتفاع میتوان از دستگاه کلایمر کمک گرفت.

نصب بنر و تابلو
برای نصب بنر و تابلو روی ساختمان نیاز است که به ارتفاع دسترسی داشته باشیم و سرعت در انجام این کار بسیار مهم است به همین منظور در ساختمان ها از این دستگاه که هم سرعت و هم امنیت بالایی دارد استفاده میشود. برای درسافت مشاوره با کارشناسان داتام تماس بگیرید.

تعویض لامپهای معیوب روی نما
اگر به هر دلیلی یکی از لامپ های موجود روی نمای ساختمان سوخته باشند برای تعویض آن مجبور هستید از داربست استفاده کنید که هزینه های زیادی برای شما در بر خواهد داشت، اما اگر از این دستگاه استفاده کنید در مدت زمان کوتاهی میتوانید لامپ ها را تعویض کنید و هزینه کمتری بپردازید.

شستشوی نمای ساختمان
برای پاک کردن آلودگی از بخش های مختلف نمای ساختمان ضروری است که از دستگاهی استفاده شود تا بتوان با استفاده از آن به بخش های مختلف نما دسترسی داشتاستفاده از بالابر یکی از روش هایی است که به عنوان جایگزین داربست میتواند مفید باشد. استفاده از این روش به مراتب ایمن تر و سریعتر از روش های استفاده از داربست و تجهیزات دیگر است و هزینه های کمتری هم دارد.

 

کاربردهای کلایمر

 

اگر قصد دارید برای انجام یکی از موراد فوق از دستگاه بالابر استفاده کنید میتوانید برای دریافت مشاوره برای اجاره کلایمر و یا خرید آن با کارشناسان داتام تماس بگیرید. تا شما را برای انجام این کار راهنمایی کنند.

0/5 (0 Reviews)