تابلو کنترل کلایمر بخشی از آن است که به وسیله آن میتوان بخش های مختلف این دستگاه کنترل کرده و دستگاه را به حرکت در آورد در این مقاله به توضیحات مختصری جهت آشنایی با تابلو کنترل میپردازیم.

تابلو کنترل کلایمر

نحوه کار تابلو کنترل

1- سوسیچ شماره 1: از این کلید برای انتخاب کردن موتور دستگاه استفاده میشود، مثلا زمانی که قصد دارید موتور سمت راست یا چپ یا هر دوی آنها را برای کارکردن انتخاب کنید.

2- سوییچ شماره 2: با استفاده از این کلید میتوان حرکت دستگاه را کنترل کرد، با این کلید میتوان کلایمر را بالا و پایین برد. برای حرکت دادن دستگاه به روش زیر عمل کنید.

برای بالا بردن دستگاه سوییچ سمت چت را نگهدارید و به سمت چپ بچرخانید و آن را نگه دارید تا زمانی که بالابر به ارتفاعی که در نظر دارید برسد. سپس سوییچ را رها کنید دستگاه در ارتفاعی که میخواهید ثابت باقی بماند.
3- برای برقرار کردن تعادل در دستگاه باید دقیقا روش زیر را انجام دهید

برای اینکه سبد دستگاه در ارتفاع به شکل متعادل قرار بگیرد سوییچ 1 را به صورت دو موتوره قرار بدهید در این حالت هر دو موتور به یک اندازه کار میکنند و دستگاه به شکل متعادلی قرار میگیرد.

4- زمان نصب کلایمر هم حتما لازم است که نحوه کمک گرفتن از سوییچ های موجود روی دستگاه را بدانید در این حالت ابتدا سیم را از جای مخصوصش عبور دهید سپس اجازه دهید که سیم در جای خود قرار بگیرید و پس ز آن سوییچ اول را روی سمت راست قرار دهید و سوییچ دوم را به سمت چپ بچرخانید در این حالت سیم اصلی حرکت میکند و در جای خودش قرار میگرید. همیچین برای انیکه سیم امنیتی را هم این مراحل را تکرار کنید و بعد از محکم شدن سیم ها آنها را با استفاده از وزنه هایی که به انتهای آنها متصل میشود محکم کنید.

0/5 (0 Reviews)