کلایمر از نام یک شرکت معروف که برای اولین بار به ساخت آنها پرداخته است برگرفته و در ایران رواج پیدا کرده است .
در واقع اسم اصلی این دستگاه در زبان انگلیسی سبد معلق در می باشد که برای مصارف مختلف روی نما از آن استفاده می شود. و نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که بنا بر نوع ساختمانها طراحی و نصب می گردد. برای اجاره کلایمر با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید

مهندسی برنامه کاربردهای ویژه دسترسی راه حل های یک طرفه برای نیازهای ویژه .
برسی مهندسی و تمبر در صورت درخواست در 50 ایالت موجود می باشد.

راه حل های دستگاه کلایمر

دستگاه بالابر نفر یا کلایمر نزدیک به هفت دهه تجربه کارکردن با افراد در ارتفاع با خیال راحت و کار آمد راه حل های ابتکاری را برای کار در پالایشگاه ها ،مزارع مخزن،کشتی سازی،سکوهای دریایی،و ساخت و ساز های سنگین ارایه می دهند و به شما کمک میکند تا پیچیده ترین مشکلات تعمیر و نگهداری و تعمیر پروژه را با کلایمر انجام دهید.

خدمات مهندسی کلایمر

چند نوع داربست معلق وجود دارد . داربست های مرحله ای نوسان دو مرحله ای کاملا قابل تنظیم که به عنوان داربست معلق نیز شناخته می شوند .محبوب ترین نوع داربست های معلق در ایران کلایمرهای نما گفته میشود هستند. اینها توسط سیم بکسل متصل به همزن شبیه چوب لباسی در هر انتهای سکو پشتیبانی میشود. آنها علاوه بر این مجهز به موتور الکتریکی هستند .

سادگی کلایمر : سادگی در نصب و راه اندازی سادگی در تعمییر و نگهداری.
از جمله کارهایی که با دستگاه کلایمر قابل انجام است نظافت در نمای ساختمان ها می باشد محدودیتی از نظر ارتفاع وجود ندارد در این نوع دستگاه ها به شستشو و کار هایی که برای نما لازم است با این دستگاه ( کلایمر) یا همان دستگاه ساختمانی نفر بر معلق در هوا می توان پرداخت.

5/5 (1 Review)