به طور کلی دستگاه های کلایمر یا داربست معلق که با نام بالابرنما هم شناخته میشود، برای دسترسی به سطح بیرونی ساختمان و بناهای بلند استفاده میشود. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند، که با توجه به کاربری مورد نیاز در پروژه میتوان یکی از انواع آنها را انتخاب کرد. در این مقاله شما را با یکی از انواع دستگاه داربست معلق آشنا خواهیم کرد.

 

کلایمر روف کار
دستگاه های روف کار از انواع کلایمر ها هستند که مانند سایر دستگاه های بالابر برای نگهداری و مرمت بنا مورد استفاده قرار میگیرند، همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، از آن در بام ساختمان استفاده میشود، یعنی بخش هایی از کابین و نگهدارنده های دستگاه برروی بام ساختمان نصب میشوند به همین دلیل جهت استفاده از این دستگاه نیاز است که بام ساختممان دارای جا پناه های بلندی باشد تا بتوان دستگاه را برروی آن نصب کرد.

با استفاده از کلایمر روف کار میتوان به تمامی بخش های نمای ساختمان دسترسی داشت، به عنوان مثال جهت دسترسی ایمن به بخش هایی مانند زیر سقف و نمای طبقات بالاتر در ساختمان، حتی میتوان از این دستگاه جهت نصب تابلوهای تبلیغاتی بزرگ و یا نقاشی یر دیوار ساختمان های با ارتفاع زیاد استفاده کرد.

از آنجایی که با استفاده از دستگاه روف کار میتوان به تمام بخش های نما به شکل عرضی و طول دسترسی داشت، کاربردهای بسیار زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد.

این دستگاه از سیستم تلسکوپی برای دسترسی به بخش های مختلف استفاده میکند. در صورتی که قصد استفاده از این دستگاه را داشته باشید متخصصان شرکت داتام کلایمر با استفاده از بک پایه شاسی نگهدارنده که روی بام ساختمان نصب میشود، این سیستم را برای شما راه اندازی خواهند کرد.

در کنار پایه های نصب شده بر روی سقف از متعادل کننده هم استفاده میشود، این متعادل کننده ها این اجاره را به بالابر میدهند که به شکل موازی با نمای ساختمان حرکت کرده و با تنظیم صحیح کلایمر روف کار بتوان حتی به گوشه ها و منحنی های نمای ساختمان هم دسترسی داشت. با اجاره کلایمر از شرکت داتام میتوانید از خدمات و مزایای استفاده از این دستگاه استفاده نمایید.

0/5 (0 Reviews)