پایه های کلایمر های پرتابل به دلیل یکپارچه بودن و چرخدار بودن این امکان را به مصرف کننده می دهند تا هر لحظه بتوان آن را به وسیله نیروی انسانی به راحتی جابجا کرد .

شاید این سوال پیش بیاید که مگر پایه های کلایمر های معمولی (غیر یکپارچه) را نمی توان چرخدار کرد؟ پاسخ این سوال این است که بله می توان چرخ دار کرد اما به دلیل جدا از هم بودن پایها،جابجا کردن آنها سخت و وقت گیر می باشد.

استفاده کردن از موتور و وینچ ها:

همانطور که می توانید کلایمرها از دو قطعه اصلی ترمز و وینچ تشکیل شده اند.ترمز یا بلاک استاپ که جهت جلوگیری از سقوط ناگهانی سبد استفاده می شود و وینچ برقی کلایمر که در واقع جهت هدایت سبد در مسیر عمودی به کار می رود .البته ناگفته نماند که وینچ دستی هم وجود دارد که بیشتر برای ساختمان های با ارتفاع کم (حدود 4 طبقه) استفاده می شود.

مزایای کلایمرهای چرخ دار:

  1. سادگی بالابرنما : سادگی در نصب و راه اندازی ،سادگی در تعمیر و نگه داری،سهولت حمل و نقل
  2. قابل اعتماد بودن کلایمر :سیستم ترمز پاراشوت ،سیستم ترمز لنتی یا اصطکاکی،سیستم اوور لود یا افزایش اطمینان با بار ، سیستم ترمز امنیتی با سیم بکسل مستقل امنیتی
  3. مقرون به صرفه بودن کلایمر ،طول عمر بالای دستگاه،هزینه پایین سرویس های دوره ای ،قطعات مناسب و دسترس با طول عمر بالا عدم حساسیت به شرایط محیطی

کلایمر چرخ دار

کاربرد دستگاه:

– نماکاری ،سیمانکاری،تمیر و نگهداری،استفاده در چاه آسانسور و …….

اگر شما نیز قصد خرید کلایمر یا اجاره کلایمر را دارید از شما دعوت میکنیم چند دقیقه ای با ما همراه باشید و نمونه ساختمان ها و برج ها که از کلایمر شرکت ما استفاده کردند را مشاهده فرمایید.
ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید کلایمر جایگزین داربست نما یا اجاره این دستگاه با مشاوره رایگان و تخصصی شرکت داتام تماس حاصل بفرمایید .

0/5 (0 Reviews)