پس از اجاره کلایمر مکانیکی دستگاه توسط شرکت ارائه دهنده نصب میشود و آموزش های استفاده از آن به کاربران ارائه داده میشود. در این نوشته نکاتی برای استفاده از دستگاه های مکانیکی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نحوه استفاده از بالا برهای مکانیکی

1- پس از اینکه مونتاژ دستگاه به پایان رسید لازم است که سیم را به آن متصل کنید، برای اینکار سیم را از سوراخ خاکستی رنگ عبور دهید و تا جایی اینکار را کنید تا سیم از وینچ عبور کند و در جایش ثابت شود. سپس سیم را از درون سوراخ قرمز رنگ عبور دهید تا رمانی که فصای خالی زیرش پر شود و سیم کاملا سفت شود. سپس سر سیم ها را با استفاده از مهره های 10 در 60 به سبد دستگاه متصل نمایید.

2- برای جمع کردن سیم های بکسل به داخل وینچ های کشنده دستگاه، سیم را به داخل وینچ فشار دهید و همزمان اهرم سمت راست را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

3- حتما باید سر سیم بکسل امنیتی از وزنه های 15 کیلویی استفاده شود تا امنیت آن افزایش پیدا کند.

 

نحوه بالابر بردن کلایمر مکانیکی

برای بالابردن بالابر مکانیکی در ابتدا دستگیره موجود در سمت چپ وینچ ها در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به حالت عمودی در بیاید.

سپس هر دو دستگیره های وینچ ها در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به ارتفاع مورد نظر برسد، پس از اینکه در ارتفاع مورد نظر قرار گرفتید چرخانئن را متوقف کنید تا ترمز ها دستگاه را در ارتفاع مورد نظرتان به صورت ثابت نگه دارند.

نحوه پایین آوردن بالابر مکانیکی

برای اینکه بتوانید دستگاه را به سمت پایین هدایت نماید دستگیره سمت چپ را رها کنید تا به حالت خلاص در بیاید. در این حالت کلید قرمز موجود در سمت چپ کلایمر را بالابیاورد و در همان حال حفظ کنید. و دستگره را در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا در ارتفاع مورد نظر قرار بگیرید. در این حالت مانند مرحله قبل عمل کنید و چرخاندن را متوقف نمایید و همچنین کلید قرمر روی دستگاه مکانیکی را رها نمایید تا دستگاه در ارتفاعی که مد نظر دارید ثابت شود.

0/5 (0 Reviews)