معمولا مشتریان پس از اجاره کلایمر و یا خرید آن سوالاتی در مورد امکان نصب این دستگاه در انواع ساختمان ها مطرح میکند. در این مقاله به برخی از این سوالات پاسخ خواهیم داد.

نصب کلایمر در ساختمان دارای تاج

یکی از اصلی ترین سوالات در این باره این است که آیا در ساختمان هایی که دارای تاج هستند و یا در انتهای آنها بیرون آمدگی وجود دارد میتوان از دستگاه کلایمر استفاده کرد و بهره برد؟

پاسخ این سوال بله است، میتوان در ساختمان هایی هم دارای بیرون آمدگی هستند هم از این دستگاه استفاده کرد. به منظور این کار از سازه های نگهدارنده خاصی جهت پوشش دادن قسمت تاج ساختمان استفاده میکنند. معمولا در این ساختمان ها از کلایمرهای پرتابل برقی استفاده میکنند. در هنگام استفاده از دستگاه در این سازه ها دستک ها و نگهدارنده ها به گونه ای طراحی میشوند که علاوه بر اینکه استانداردها و ایمنی دستگاه حفظ شود، بتواند وزن دستگاه را حفظ کرده ایمنی کاربران را هم تامین نماید.

اما باز هم برای بررسی دقیق تر و تشخیص دقیق سازه هایی که در کنار کلایمر باید از آنها استفاده شود باید پلن ساختمان خود را به کارشناسان شرکت بدهید تا آنها با بررسی دقیق و کارشناسی آن نظر خود را برای استفاده از این دستگاه به شما ارائه کنند. این راهکارها شامل ارائه راه حل های فنی از جمله استفاده از دستک های نگهدارنده است که امکان استفاده از دستگاه را در ساختمان هایی که دارای تورفتگی هستند را فراهم مینماید.

اگر میخواهید کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن نظرات کارشناسانه خود را به شما ارائه نمایند پلن ساختمان خود را برای ما ارسال نمایید متخصصان شرکت داتام کلایمر آنها را بررسی خواهند کرد و مشاوره های فنی و تخصصی به شما ارئه خواهند نمود، تا بتوانید بهترین انتخاب را در زمان خرید یا اجاره کلایمر داشته باشید.

5/5 (1 Review)