نمای ساختمان های شیشه ای به طور مداوم نیاز به نظافت دارند، کثیف شدن در این نما ها باعث قدیمی و زشت به نظر رسیدن آنها میشود، از آنجایی که به راحتی نمیتوان به نمای ساختمان های بلند مرتبه دسترسی داشت تا بتوان شیشه ها را پاک کرد، در این نوشته دستگاهی امن را به شما معرفی خواهیم کرد که میتوان به وسیله آن به نمای ساختمان دسترسی داشت.

در برج ها و ساختمان های چند طبقه ای که نمای شیشه ای دارند میتوان از دستگاه های کلایمر مونوریل که به شکل ثابت روی نما نصب میشوند استفاده کرد، زمانی که روی نمای ساختمانی این دستگاه را نصب کنید باعث میشود که بتوان هر چند وقت یک بار بدون صرف هزینه های زیاد عملیات نماشویی را انجام داد. البته میتوان از کلایمر های برقی و مکانیکی معمولی هم برای انجام این کار استفاده کرد، در این حالت هر زمان که ساختمان نیاز به نماشویی داشته باشد بالابر را نصب میکنند.
زمای که از این وسیله برای انجام نماشویی استفاده میشود، لازم نیست که چند روز کاربری ساختمان را تعطیل کنید به این دلیل که این وسیله جای زیادی را در نما اشغال نمیکند و در هر زمانی در روز میتوان با استفاده از شیشه های ساختمان را شست.

 

نظافت نمای شیشه ای با کلایمر

برای نماشویی ساختمان به وسیله بالابر نما، از تجهیزات ویژه ای استفاده میشود، یکی از این ابزار ها واترجت است.

واترجت چیست؟

واترجت در دونوععرضه میشود. واتر جت تک فاز و سه فاز که از هردو آنها میشود جهت نماشویی استفاده کرد.فشار پمپ های واتر جت ها خیلی زیاد است و آب را با فشار زیاد به وسیله یک آب پاش به نمای ساختمان پمپاژ میکند. زمانی که آب با فشار به شیشه ها میخورد آنها را تمیز میکند و هر گونه کثیفی از روی آنها از بین میرود.

پس از اینکه عملیات شستن نما به پایان رسید از مواد نانو روی آن استفاده میکنند که برای مدت طولانی باعث تمیز ماندن نمای ساختمان میشود.

5/5 (2 Reviews)