از سیستم های کلایمر به عنوان جایگزین داربست نما استفاده میشود. در حاضر بیشتر از این دستگاه در پروژه های بزرگ ساختمان سازی استفاده میشود. و هنوز در پروژه های کوچک کارفرمایان روی به استفاده از این تکنولوژی نیاورده اند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نظرات برخی از استفاده کنندگان از این دستگاه را بررسی کنیم. تا اگر قصد استفاده از آن را داشتید با نقاط قوت و ضعف آن آشنا شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

احساس امنیت

از آنجایی که در هر ست کلایمر دارای تجهیزات امنیتی مختلفی است، کاربرانی که روی آنها کار میکنند احساس امنیت بیشتری در مقایسه با کار روی داربست دارند، به این دلیل که زمان کار روی داربست هیچ گونه تکیه گاهی وجود ندارد ولی زمان کار روی این دستگاه، کاربران باید از تجهیزات ایمنی مختلفی مانند: کلاه، کمربند ایمنی و طناب ایمنی استفاده کنند، علاوه بر این، خود دستگاه دارای سیستم های امنیتی متعددی است، استفاده از ترمز های پاراشوت، اضطراری و سیستم اضافه بار در افزایش امنیت این دستگاه تاثیر گذار هستند. و باعث میشود که کاربران زمان کار روی آنها احساس آرامش داشته باشند.

البته کاربرانی که برای بار اول از این دستگاه استفاده میکنند به این دلیل که پیش تر با تجهیزات دیگری کار کرده اند، مدتی طول میکشد که به استفاده از دستگاه جدید عادت کنند.

احساس امنیت

خدمات پس از فروش مناسب

در صورتی که اقدام به اجاره کلایمر یا خرید آن از شرکت های معتبر کرده باشید، از خدمات پس از فروش و پشتیبانی توسط شرکت مربوطه برخوردار خواهید بود.

به دلیل وجود قطعات حساس و کارایی این دستگاه لازم است که هر چند وقت یک بار سرویس های دوره ای روی آنها انجام شود تا امنیت جانی کاربرانی که از آنها استفاده میکنند به خطر نیوفتد. این خدمات از طرف شرکت های ارائه دهنده دستگاه ارائه میشود.

پشتبانی و خدمات شامل: بازدید های دوره ای، تعویض و تعمیر قطعات دستگاه هستند، که در صورتی که شرکت خدمات دهنده، این قطعات را ارائه نکند ممکن است پس از مدتی با مشکل مواجه شوید.

نظرات
احساس ارتعاش

به این دلیل که دستگاه با استفاده از سیم های بکسل از بالای ساختمان به صورت معلق قرار دارد، کاربران که روی آنها کار میکنند احساس معلق بودن خواهند داشت، برای برطرف شدن این ارتعاشات روی کابین آنها از وزنه های ارتعاش گیر استفاده میشود، سنگین شدن کابین باعث میشود که ارتعاشات دستگاه گرفته شود، روش دیگری که برای رفع این ارتعاشات میتوان از آن استفاده کرد، متصل کردن دستگاه به ساختمان است.

کاربرانی که از این دستگاه استفاده میکنند، پیش تر از داربست های فلزی استفاده میکردند و عادت به استفاده از آنها دارند، به همین دلیل اولین باری که از این دستگاه استفاده میکنند ممکن است مشکلاتی در آن احساس کنند اما پس از مدتی از استفاده از این دستگاه متوجه خواهند شد که استفاده از این دستگاه در مقایسه با دستگاه های دیگر بسیار ساده تر است. و هنگام کار روی آن در مقایسه با کار روی سایر تجهیزات از راحتی و اطمینان خاطر بیشتری برخوردار خواهید بود.

4/5 (1 Review)