شاید تا به امروز نقاشی های زیادی را بررئی ساختمان های سهر مشاهده کرده باشید. نقاشی ساختمان علاوه بر اینکه میتواند جلوه زیبایی به ساختمان شما ببخشید میتواند برای نمای آن نقش محافظتی را نیز ایفا کند. برای انجام این کار روی سطح ساختمان میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد. این روش ها عبارت هستند از: داربست های فلزی، استفاده از کلایمر یا بالابر نما و نقاشی ساختمان به وسیله طناب. در این مقاله به اجرای نقاشی رو نمای ساختمان با استفاده از کلایمر میپردازیم.

نقاشی نما با استفاده از کلایمر

مزایای استفاده از کلایمر برای نقاشی روی نمای ساختمان

در صورتی که از دستگاه های بالابرنما برای اجرای این کار استفاده کنید، دیگر هزینه های بالای اجاره داربست را نخواهید پرداخت و با تقریبا نصف هزینه داربست میتوانید اقدام به اجاره کلایمر کنید. همچنین استفاده از کلایمر این مزیت را دارد که دیگر نیاز نیست مانند اجاره از داربست برای اینکار جای زیادی را در پروژه اختصاص دهید. استفاده از بالابرنما ایمنی کار برروی پروژه های ساختمانی را افزایش میدهد و مانند استفاده از روش های سنتی کاربران دیگر نیازی نیست نگران سقوط باشند، زیرا دستگاه کلایمر ایمنی آنها را تضمین میکند، و با افزایش ایمنی و اطمینان آنها سرعت انجام کار را افزایش میدهد.

انجام مراحل نقاشی نما با استفاده کلایمر

نماشویی و پاکسازی بخش های مختلف

پیش از اینکه اقدام به نقاشی ساختمان شود، نیاز است که سطح نمای ساختمان از آلودگی ها و بخش های زائد پاک سازی شود. برای انجام این مرحله هم میتوان به سادگی از دستگاه کلایمر کمک گرفت، در مقاله نماشویی با استفاده از کلایمر، مزایای این کار را بررسی کرده ایم.

مرمت و بازسازی ترک های سطح نما

عموما در ساختمان هایی که چند سال از ساختشان گذشته است، روی سطح نما ترک ها و ریزش هایی وجود دارد، پیش از اینکه اقدام به نقاشی کنید نیاز است که به مرمت و بازسازی این ترک ها بپردازید تا جلوه نقاشی افزایش پیدا کند.

اجرای آستر کار

اجرای آستر روی نمای ساختمان را برای ایجاد زمینه سازی برای رنگ آمیزی اصلی انجام میدهند. استفاده از دستگاه های کلایمر در این مرحله از کار میتواند سرعت انجام کار را تا حد خیلی زیادی بالاتر ببرد.

اجرای نقاشی اصلی

پس از اینکه تمامی مراحل پیش برروی نمای ساختمان انجام شد، مرحله اخر یعنی نقاشی شروع میشود. در این مرحله از کار علاوه بر اینکه همکاری با شرکت های معتبر برای رنگ آمیزی اهمیت دارد، استفاده از سازه های ایمن هم بسیار اهمیت دارد. در صورتی که تمایل دارید از اجاره کلایمر برای رنگ آمیزی استفاده کنید با کارشناسان ما در شرکت داتام تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)