نمای ساختمان ها معرف آنهاست و اولین چیزی که پس از بازدید از یک ساختمان توجه را به خود جلب میکند نمای ساختمان است، اما کثیف بودن و نما باعث میشود که ساختمان کهنه و زشت به نظر برسد برای همین نماشویی و تمیز کردن ظاهر نمای ساختمان هر چند سال یک بار لازم و ضروری است.

طراحی و کار روی نمای ساختمان ها همواره هزینه های زیادی را برای ساختمان سازان در بر دارد به همین منظور در صورتی که پس از چند سال آلودگی و کثیفی روی سطح نما به وجود بیاید تمام هزینه های اولیه را هدر خواهد داد.

معمولا پس از اینکه کار روی نمای ساختمان به پایان میرسد عواملی مانند قیر، سیمان و ملات های ساختمانی روی آن باقی میمانند که لازم است با استفاده از نمایشویی از روی سطح ساختمان پاک شود.

به منظور پاک کردن نمای ساختمان معمولا از آب و سنباده دستی اشتفاده میشود و در صورتی که نما شیشه ای باشد لازم است که شیشه ها را پاک کرد.

اگر لکه های روی نما های سنگی به شکی بودند که با استفاده از تجهیزاتی که گفته شد پاک نمیشدند لازم است که با استفاده از سنگساب اقدام به پاک کردن آنها کنید. عموما لکه های قیر از این دسته هستند.

 

نماشویی ساختمان بدون نیاز به داربست

 

برای نماشویی ساختمان نیاز به استفاده از تجهیزاتی است که بتوان با استفاده از آنها به ارتفاع دسترسی داشت. در این مواقع یکی از گزینه ها داربست های فلزی هستند. استفاده از داربست هزینه های زیادی در پی خواهد داست همچنین پیاده سازی داربست های فلزی در محل ساختمان نیاز به زمان زیادی دارد و همچنین جای زیادی در اطراف ساختمان اشغال میکند.

از این رو در این نوشته شما را با سازه جدیدی آشنا میکنیم که با استفاده از آن میتوان با هزینه خیلی کمتر و بدون اینکه نیاز به استفاده از داربست باشد میتوانید به ارتفاع دسترسی داشته باشید و از این طریق به پاک کردن نمای ساختمان بپردازید.
استفاده از کلایمر برای نماشویی ساختمان یکی از گزینه هایی است که برای نماشویی بدون داربست میتوان از آن استفاده کرد. استفاده از این دستگاه سرعت انجام پروژه و هزینه های انجام آن را کاهش خواهد داد.

0/5 (0 Reviews)