کلایمر پرتال برقی مدولار به دستگاهی گفته میشود که به صورت موقت در ساختمان ها نصب میشود و حتی در صورت نیاز میتوان آن را به راحتی حمل و نقل و انبار کرد، ین دستگاه هم مانند سایر بالابرهای نما لازم است که ایمنی بالایی داشته باشد به همین دلیل از استاندار بین المللی EN1888 پیروی میکند.

 

کلایمر برقی پرتال

استفاده از دستگاه های پرتال برقی چه مزیت هایی دارد؟

به دلیل سادگی نصب راه اندازی و استفاده این سیستم میتوان از آن در پروژه های مختلف و کاربردهای گوناگونی استفاده کرد.

ایمنی بالای این دستگاه باعث شده است که کاربران زیاد.ی در سراسر جهان به آن اعتماد کنند.
هزینه کمتر اجاره کلایمر یا خرید آن باعث شده است که به عنوان جایگزین مناسبی برای داربست های فلزی شناخته شود.

از داربست های معلق برای چه کاریردهایی استفاده میشود؟

از این دستگاه میتوان به منظور انجام کارهای گوناگون روی نمای ساختمان مانند: نماشویی، تعمیرات نما و نقاشی روی نمای ساختمان استفاده کرد. البته جدا از صنعت ساختمان میتوان از آن در ساخت پل ها، نگهداری و تعمیرات سایت های صنعتی و دکل های نیروگاهی استفاده نمود.

بالابر نما برقی پرتال از چه بخش هایی ساخته شده است؟

  1.  وینچ های کشنده: در بالابرنما میتوان وینچ های کشنده را مهمترین بخش دستگاه برشمرد. این دستگاه از با استفاده از این بخش نیروی لازم برای جابه جایی دستگاه را تامین کند.
  2.  بخش های ایمنی مختلف: از آنجایی کاربرد این دستگاه بسیار حساس است و اپراتور های دستگاه گاها در ارتفاع 20 متری از سطح هم کار میکنند بسیار ضروری است که برای جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر منتظره از ایمنی بالایی برخوردار باشند، از سیستم های ایمنی این دستگاه میتوان به ترمز اضطراری، ترمز پارشوت، سیم بکس امنتی و ترمز کنترل سرعت اشاره داشت.
  3.  کابین قرارگیری کاربران: در دستگاه هاب مدولار از کابین های مدولار هم استفاده میشود که که میتوان طول آنها را تغییر داد و اضافه نمود. به عنوان مثال کابین هایی که از قسمت های 1 متری، 2 متری و 3 متری تشکیل شده اند یا کابین هایی که به شکل 6 متری هستند و از 3 بخش 2 متری ساخته شده اند، این کابین ها جنس های مختلفی دارند، این کابین ها از فلزات، آلومینیوم و فلزات با روکش گالوانیزه ساخته شده اند.
  4.  مهار کننده ها: سازه های مهار کننده در داربست معلق به بخشی از آن گفته میشود که به تحمل وزن کابین و بار داخل دستگاه کمک میکند و شامل وزنه های تعادلی است.
5/5 (1 Review)