در مقالات پیشین توضیح دادیم که از کلایمر میتوان برای نماسازی و تعمیر و بازسازی نمای ساختمان در ارتفاع بالا استفاده کرد. اما شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که آیا در تمام ساختنمان ها میتوان از این دستگاه استفاده کرد؟ و آیا محدودیتی در استفاده از این دستگاه وجود دارد یا خیر؟ آیا استفاده از دستگاه های بالابرنما یا کلایمر توجیه اقتصادی مناسبی در مقایسه با سایر روش ها دارد؟ برای پاسخ به این سوالات نیاز است آیتم های مختلفی را بررسی نماییم، در پایین چند مورد از موارد تاثیر گذار در استفاده از دستگاه های بالابر را بررسی میکنیم.

 

در چه ساختمان هایی از کلایمر استفاده کنیم

 

1- در ابتدا برای پاسخ به سوالات فوق نیاز است که کاربری دستگاه و کاری که قرار است با آن انجام شود نظیر نماشویی، تعمیر نما و یا ساخت نما را بررسی نمود.

2- ساختار پلان ساختمان ها و تورفتگی و بیرون آمدگی های موجود بر سطح نمای ساختمان ها تاثیر زیادی در انتخاب آنها به عنوان جایگزین مناسب برای داربست و روش های دیگر دارد.

3- ارتفاع ساختمان و بخش هایی که کلایمر باید به آنها دسترسی پیدا کند و تعداد کارکنانی که به صورت همزمان قرار است روی بخش های مختلف نمای ساختمان کار کنند.

4- ظرفیت دستگاه و سرعت مورد انتظار در هنگام استفاده از دستگاه کلایمر

موارد دیگری هم وجود دارد که در تعیین هزینه های اقتصادی استفاده از کلایمر مورد بررسی قرار میگیرد، در صورتی که قصد استفاده از این دستگاه در پروژه های خود را دارید و قصد دارید از هزینه ها و امکان استفاده از آن در ساختمان ها اطلاع پیدا کنید میتوانید با کارشناسان و مشاوران این شرکت تماس گرفته تا از راهنمایی های آنها برای شروع کار استفاده نمایید. و آنها شما را راهنمایی خواهند کرد تا بهترین انتخاب را برای اجاره کلایمر یا خرید ان داشته باشید.

0/5 (0 Reviews)