کلایمرهای مونوریل یکی از انواع مختلف بالابرها و کلایمر ها هستند که در ساختمان سازی کاربردهای زیادی دارند. کاربرد این دستگاه هم مانند سایر بالابرهای نما، کار روی نمای ساختمان و نماشویی و سیمان کاری است. استفاده از این نوع بالابرها هم مانند سایر دستگاه ها مزایایی دارد که در این نوشته به بررسی آنها میپردازیم.

کلایمر مونوریل

مزایا کلایمر مونوریل

بالابرهای مونوریل برخلاف دستگاه های برقی معمولی که فقط در جهات بالا و پایین حرکت میکنند، قابلیت حرکت به جهات چپ و راست را هم دارند که استفاده از آنها بسیار راحت تر کرده است. با استفاده از آنها به سادگی میتوان ظاهر ساختمان را تغییر داد، از آنجایی که سیستم های مونوریل از امینت مناسبی برخوردار است، کار را برای کاربرانی که قصد استفاده از آن را دارند راحت کرده است.

از این سیستم های میتوان در ساختمان ها به صورت دائمی استفاده کرد. معمولا در ساختمان های بلند و برج ها این بالابرها را به شکل ثابت نصب میکنند تا هر زمان که در نمای ساختمان نیاز به نماشویی و تعمیرات و نگهداری بود بتوان از آنها استفاده کرد.

همانطور که گفته شد از این سیستم به شکل ثابت در ساختمان ها استفاده میشود، به همین دلیل از استانداردهای بین مللی هم برخوردار است پس حتما زمانی که قصد اجاره کلایمر مونوریل و یا خرید آنها را دارید به استانداردها و گواهی نامه های آنها توجه کنید، حتما هنگام اجاره کلایمر ها به قطعات مصرفی آن توجه کنید که با استفاده از مواد اولیه مناسبی ساخته شده باشد. قطعات مختلف این دستگاه مانند سیم بکسل را حتما چک کنید که شکسته نباشند، به این دلیل که هر گونه اشتباه در زمان خرید یا اجاره بالابر ها میتواند در آینده سلامت آنها را به خطر بیاندازد و خسارت های جبران ناپذیری به پروژه وارد کند.

0/5 (0 Reviews)