در مقاله موارد استفاده از کلایمر پرتابل مکانیکی در رابطه با کاربردهای کلایمرهای پرتال مکانیکی صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع کلایمرهای مکانیکی یا همان بالابرنماهای دستی صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی های کلایمر پرتابل مکانیکی مدل ترکیه ای

در این مدل از کلایمرهای پرتال مکانیکی هم مانند سایر دستگاه های بالابر نما از سازه های نگهدارنده برای نگهداشتن این دستگاه استفاده میشود. اما در این مدل این سازه های نگهدارنده به ساختمان جوش داده نمیشود و دستگاه تنها با استفاده از وزنه ها در جای خود فیکس میشود.

سبد این مدل کمی محدودتر از دستگاه های بالابر برقی است. اما با کمی هزینه بیشتر میتوان از سبد بهتری با قابلیت رگلاژ در این مدل ها استفاده نمود.

رشته سیم های بکسل اصلی استفاده شده در این دستگاه 4 رشنه سیم فولادی هستند که به خوبی قابلیت تحمل وزن دستگاه در ارتفاع را دارند. همچنین جهت افزایش امنیت در این مدل کلایمر در آنها از وینچ های آن مجهز به ترمز block stop هستند.

کلایمر پرتال مکانیکی ترکیه ای

این دستگاه به ازای هر بار چرخاندن پدال های دستی شش الی هفت سانتی متر جابه جا میشود و قابلیت جابه جا کردن 400 کیلوگرم وزن را دارد. که به طور میانگین قابلیت 5 سانتی متر جابه جایی در هر یک دقیقه را دارد.

استفاده از این دستگاه در پروژه ها صرفه ی اقتصادی بیشتری در مقایسه با دستگاه های الکترونیکی دارد. هزینه اجاره کلایمر مکانیکی ترکیه ای تقریبا نصف هزینه اجاره انواع الکترونیکی آن است.

بهتر است از این دستگاه در پروژه هایی استفاده کرد که بیش از 60 متر ارتفاع نداشته باشند. بیشترین کاربرد این مدل در پروژهایی است که با کمبود جا مواجه هستند و دسترسی به انرژی برق در آنها میسر نیست.

در تصویر میتوانید ساختار این کلایمر ها را مشاهده نمایید. در صورتی که برای اجاره کلایمر یا خرید آن نیاز به مشاوره دارید میتوانید با کارشناسان ما در شرکت داتام کلایمر تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)