آیا کلایمز جایگزین مناسبی برای داربست نما محسوب میشود؟
تفاوت قیمت اجاره کلایمر  با اجاره داربست نما چقدر است؟

استفاده از داربست با  اجاره کلایمر  چه تفاوت هایی دارد؟
آیا کلایمر بیشتر از داربست نما فضا اشغال میکند؟
اجاره کلایمر در چه زمینه هایی مقرون به صرفه تر از داربست است؟

اجاره کلایمر برای نما کاری

اجاره کلایمر

کلایمر را میتوان یکی از کارآمد ترین تکنولوزی های پیشرفته جایگزین داربست نما در نظر گرفت.

در صورتی که برای انجام عملیات های ساخت و ساز از داربست نما استفاده شود مشکلات بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت. از مشکلات داربست ها میتوان به امنیت پایین و هزینه های سنگین آنها اشاره کرد. همچنین به دلیل امنیت پایین این لوله های فلزی کارگران باید آهسته بر روی آنها حرکت کنند و در نتیجه سرعت انجام پروژه کاهش پیدا خواهد کرد. اما در نقطه مقابل داربست ها کلایمر وجود دارد که هیچ یک از این مشکلات را به بار نخواهد داشت.

با توجه به سرعت پایین انجام پروژه و دسترسی سخت و امنیت پایین استفاده از داربست در ساخت و ساز و کارکردن روی نمای ساختمان و هزینه بر بودن آنها توجیح اقتصادی مناسبی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

مقایسه نرخ اجاره کلایمر و داربست فلزی :

اگر متراژ کل نما به صورت حدودی 7000 مترمربع فرض شده و اجاره بهاء هر مترمربع داربست نما به طور ماهیانه 15/000  ريال محاسبه گردد. برای اجاره 1 ماه داربست لازم به پرداخت 10 میلیون تومان اجاره بها میباشد. و در صورتی که سرعت پیشرفت کار را به طور میانگین 6 ماه در نظر بگیریم، بابت این 6 ماه باید 63 میلیون تومان بابت اجاره بهای داربست پرداخت کنید، که با این مبلغ میتواند چند دستگاه کلایمر خریداری کرد.

اما نکته این کار این است که با خرید کلایمر میتوانید آن را در پروژه های ساختمانی دیگر هم استفاده کنید ولی در صورت استفاده از داربست پس از پایان پروژه مذکور، پیمان کار پروژه آن را باز کرده و از پروژه خارج میکند،از نظر منطقی خرید کلایمر صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به اجاره داربست خواهد داشت.

در زمان اجاره کلایمر و فروش کلایمر سبدهای این دستگاه کلایمر با اندازه های 6 متری در نظر گرفته شده اند. هر کدام از این سبد ها توانایی جابه جا کردن 600 تا 800 کیلوگرم وزن را دارند.

در این صورت اگر قصد خرید دستگاه کلایمر یا احاره کلایمر را داشته باشیم چه تفاوتی ایجاد خواهد شد:

در این صورت همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شد، به دلیل ایمنی بالاتر در استفاده از این دستگاه سرعت انجام کار به حد قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و همچنین دستگاه جای کمتری را هم فضای انجام پروژه شاغال خواهد نمود.

اجاره کلایمر  برای انجام اموری مانند سیمانکاری، نما شویی، سندبلاست، رنگ آمیزی و …. بسیار مناسب است.

در صورتی که نیاز به اجاره کلایمر داشته باشید، این دستگاه در اختیار پیامانکاران، شرکتهای ساختمانی، برجهای مرتفع قرار می گیرد

در صورت خرابی دستگاه زمان اجاره کلایمر سرویس و تعمیرات توسط پرسنل مجرب شرکت داتام کلایمر ارائه می شود.

قیمت کلایمر و اجاره کلایمر :

دستگاه های کلایمر ارائه شده توسط شرکت داتام کلایمر به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

کلایمرهای پرتابل

کلایمر های ماشین روف

کلایمر های مونوریل

کلایمرهای روف کار

کلایمرها با سازه پاراپت کلمپ

در زمان اجاره کلایمر این دستگاه با توجه به نوع سیستم و نیازهای کارفرما توسط متخصصان شرکت انتخاب و طراحی میشود.

عواملی که روی هزینه های دستگاه کلایمر و اجاره کلایمر تاثیر دارند به قرار زیر هستند.

طول ریل کلایمر در سیستم های کلایمر منوریل

متراژ پلت فرم کلایمر در سیستم کلایمر پرتابل

ظرفیت موتورهای کلایمر

میزان زیرسازی مورد نیاز
به همین منظور در صوزتی که قصد انتخاب درست سیستم کلایمر را دارید تنها کافی است که  اطلاعات پروژه مورد نظر را در اختیار متخصصان شرکت داتام قرار دهید تا  شما را در انتخاب و طراحی کلایمر و اجاره کلایمر راهنمایی نمایند.

5/5 (8 Reviews)