یکی از فناوری هایی که امروزه از آن برای عملیات هایی مانند نماشویی، رنگ کردن و کارکردن روی نمای ساختمان از آن استفاده میشود، استفاده از دستگاه کلایمرو اجاره کلایمر است، استفاده از این دستگاه توانسته است عملیات هایی که لازم است بر روی نمای ساختمان انجام شود را ساده تر کرده و سرعت انجام این کار را بالاتر ببرد.

استفاده کردن از این دستگاه میتواند در مقایسه با استفاده از روش های سنتی مانند استفاده از داربست مزایا ویژه ای داشته باشد. تصور کنید برای هر بار نماشویی سختمان ها و برج های مرتفع نیاز به استفاده از داربست و داربست کشی روی نمای ساختمان را داشته باشید. در ادامه به مزایا استفاده از دستگاه کلایمر و معایب استفاده از داربست برای نماشویی را شرح میدهیم.

کلایمر - نماشویی

مزایا استفاده از کلایمر برای نماشویی

  • استفاده از داربست نما برای نماشویی علاوه بر اینکه هزینه بسیار زیادی دارد، سرعت انجام کار را پایین میاورد.
  • دزدان و افرادی که قصد وارد شدن به داخل ساختمان را داشته باشند به سادگی میتوانند از روی داربست هایی که برای مدت زمان مشخصی روی ساختمان شما نصب شده است بالا بیایند و وارد ساختمان شوند
  • استفاده از داربست خطرارت زیادی را هم به همراه خواهد داشت و از انجایی که نمیتوان روی آنها به سهولتت حرکت کرد عملکرد کارگران ساختمان را پایین خواهد آورد.
  • در مکان های عمومی و پر رفت آمد مانند مراکز خرید و یا تقاطع ها نمیتوان داربست نما نصب کرد. زیرا مخل رفت و آمد افرادی که قصد عبور از آن ناحیه را دارند میشود.
  • برج های مرتفع و مراکز تجاری به طور معمول هر 6 ماه یک بار نیاز به عملیات نماشویی دارد. اگر بخواهیم برای نماشویی هر 6 ماه از داربست استفاده کنیم هزینه های خیلی زیادی را باید بپردازیم. اما در مقابل استفاده و اجاره کلایمر میتواند مزایای زیادی در پی داشته باشد.

 

0/5 (0 Reviews)